Сб
20.04.2024
08:23
Категорії розділу
Тема 1. [47]
Характеристика сучасних юридичних інформаційних систем і технологій
Тема 2. [17]
Інформаційне забезпечення юридичної інформаційної системи
Тема 3. [13]
Технології захисту інформації
Тема 4. [9]
Системи автоматизації ділових процесів та управління документами. Електронна комерція
Тема 5. [7]
Інтелектуальні інформаційні системи в юридичній діяльності
Тема 6. [8]
Правові інформаційно-пошукові системи
Тема 7. [9]
Інформаційні системи законодавчих органів
Тема 8. [8]
Інформаційні системи Міністерства юстиції України
Тема 9. [14]
Інформаційні системи органів судової влади, прокуратури, судової експертизи
Тема 10. [13]
Інформаційні системи Міністерства внутрішніх справ України
Пошук по сайту
Друзі сайту
  • Курсові,практичні,реферати майже на шару
  • Практичні,контрольні,дипломи задарма
  • Створити сайт

  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Форма входу
    Навчальні матеріали
    Головна » Статті » Комп’ютерні технології в юридичній діяльності » Тема 9.

    9.15. Склад ІС обласних прокуратур

    Головною метою запровадження корпоративної ІС органів прокуратури України (КІСОПУ) є створення на всій території України високоефективного автоматизованого інформаційного середовища, здатного найбільш повно та оперативно задовольняти інформаційні потреби органів прокуратури всіх рівнів управління при здійсненні ними своїх функцій — нагляду за дотриманням законності, розслідуванням злочинності — і при законодавчій ініціативі.

    Структура КІС органів прокуратури є ієрархічною, трирів­невою: перший рівень — Генеральна прокуратура України; другий рівень — прокуратури областей і прирівняні до них прокуратури, в тому числі спеціалізовані транспортні і військові прокуратури; третій рівень — прокуратури районів, міст і спеціалізовані прокуратури, прирівняні до прокуратур районів. На кожному з названих вище рівнів ієрархії ІС прокуратури створено локальні системи оброблення даних, в яких вирішується ідентичний перелік задач системи оброблення даних.

    ІС нагляду за дотриманням законів передбачають: - використання правової бібліотеки «Закон» інформаційно-аналітичного центру «Ліга», правової бази «Законодавство» Секретаріату Верховної Ради при аналізі правових ситуацій; - облік карних справ за класифікацією злочинів, взятих під нагляд; -формування внутрішньої звітності з нагляду за виконанням законів. У системі інф-го забезпечення розслідування карних справ використовуються правова бібліотека «Закон», архівні бази даних правопорушників, оформляється поточна справа та ведеться внутрішній облік таких справ.

    ІС обліку скарг і заяв громадян здійснює контроль за дотриманням термінів у виконавській дисципліні засобами спеціального пакета «Скарга». ІС кад­рового складу включає підсистеми обліку кадрів, контролю за своєчасним проведенням атестування співробітників прокуратури та ін., кожна підсистема функціонує на основі спеціального пакета програм — «Кадри», «Атестація» та ін. ІС оброблення статистичної інформації охоплює всі три рівні ієрархії прокуратури. Технологія оброблення даних полягає в збиранні інформації від низових ланок прокуратури, узагальненні її після аналізу і передаванні на верхній рівень, і так до Генеральної прокуратури, де узагальнюються та аналізуються отримані зведення. Передавання даних здійснюється за допомогою типових документів у електрон­ній формі. У статистичні зведення також включаються показники про виконання планових завдань, про виконання рішень колегії та оперативних нарад і про документи, виконання яких взято на контроль. Для цього використовуються відповідні пакети прикладних програм: «План», «Рішення», «Документи».



    Джерело: Джерело. www.studa.com.ua
    Категорія: Тема 9. | Додав: Fire (03.12.2011)
    Переглядів: 940 | Рейтинг: 0.0/0