Пт
14.06.2024
20:36
Категорії розділу
Тема 1. [47]
Характеристика сучасних юридичних інформаційних систем і технологій
Тема 2. [17]
Інформаційне забезпечення юридичної інформаційної системи
Тема 3. [13]
Технології захисту інформації
Тема 4. [9]
Системи автоматизації ділових процесів та управління документами. Електронна комерція
Тема 5. [7]
Інтелектуальні інформаційні системи в юридичній діяльності
Тема 6. [8]
Правові інформаційно-пошукові системи
Тема 7. [9]
Інформаційні системи законодавчих органів
Тема 8. [8]
Інформаційні системи Міністерства юстиції України
Тема 9. [14]
Інформаційні системи органів судової влади, прокуратури, судової експертизи
Тема 10. [13]
Інформаційні системи Міністерства внутрішніх справ України
Пошук по сайту
Друзі сайту
 • Курсові,практичні,реферати майже на шару
 • Практичні,контрольні,дипломи задарма
 • Створити сайт

 • Статистика


  Онлайн всього: 1
  Гостей: 1
  Користувачів: 0

  Форма входу
  Навчальні матеріали
  Головна » Статті » Комп’ютерні технології в юридичній діяльності » Тема 2.

  2.27. Образцы, бланки, формы документов в MS-Word и MS-Excel
  У розділі представлені сотні форм в MS-Word і MS-Excel. Всі вони підтримуються в актуальному стані. Всі форми, зразки, бланки офіційних документів зібрані в спеціальних зведених таблицях в інтернет-версії системи КонсультантПлюс. Посилання на найбільш важливі і часто використовувані форми наведені безпосередньо на цій сторінці, їх можна відразу завантажити в Excel або Word.
  1. Форми бухгалтерської звітності
  2. Форми податкового обліку та звітності
  3. Форми первинних облікових документів
  4. Форми федерального державного статистичного спостереження
  Допомога в пошуку потрібної форми у зведених таблицях
  Понад 55 000 бланків, форм і зразків типових договорів, контрактів, установчих, організаційних і внутрішніх документів, форм податкової звітності та обліку підприємств, страхових, банківських установ ви можете знайти в інформаційному банку "Ділові папери".
  Форми бухгалтерської звітності
  У список включені найважливіші і широко застосовуються форми бухгалтерської звітності, затверджені Міністерством фінансів Російської Федерації. Форми бухгалтерської звітності, відсутні у списку, можна знайти безпосередньо в затвердили їх документах.
  Форми звітності для організацій крім кредитних, страхових і бюджетних:
  1. Бухгалтерський баланс
  2. Звіт про прибутки та збитки
  3. Звіт про зміни капіталу
  4. Звіт про рух грошових коштів
  5. Звіт про цільове використання отриманих коштів
   Перейти до зведеної таблиці, яка містить: форми, нормативні акти, їх затвердили, та інформацію про порядок заповнення.
  Форми податкового обліку та звітності
  У список включені найважливіші і широко застосовуються форми та бланки податкового обліку та звітності, затверджені федеральними органами державної влади. Форми податкового обліку та звітності, відсутні у списку, можна знайти безпосередньо в затвердили їх документах.
  Форми податкового обліку та звітності з податку на додану вартість:
  Податкова декларація з податку на додану вартість
  Податкова декларація з непрямих податків (податку на додану вартість і акцизів) при імпорті товарів з території держав - членів Митного союзу
  1. Рахунок-фактура
  2. Книга покупок
  3. Книга продаж
  Повідомлення про використання права на звільнення від виконання обов'язків платника податків, пов'язаних з обчисленням і сплатою податку на додану вартість
   Перейти до зведеної таблиці, яка містить форми податкового обліку та звітності, нормативні акти, їх затвердили, та інформацію про порядок заповнення:
  податок на додану вартість, акцизи, податок на доходи фізичних осіб, єдиний соціальний податок, платежі за користування природними ресурсами, податок на прибуток організацій, податок на гральний бізнес, водний податок, податок на видобуток корисних копалин, збори за користування об'єктами тваринного світу і за користування об'єктами водних біологічних ресурсів, податок на майно організацій, транспортний податок, земельний податок, єдиний сільськогосподарський податок, спрощена система оподаткування, система оподаткування у вигляді єдиного податку на поставлений дохід для окремих видів діяльності і т.д.
  Форми первинних облікових документів
  У список включені найважливіші і широко застосовуються форми первинних облікових документів, затверджені федеральними органами державної влади і Центральним банком Російської Федерації (Банком Росії). Форми первинних облікових документів, які відсутні у списку, можна знайти безпосередньо в затвердили їх документах.
   Перейти до зведеної таблиці, яка містить форми, нормативні акти, їх затвердили, та інформацію про порядок заповнення, що стосуються наступних первинних облікових документів:
  з обліку кадрів, по обліку робочого часу та розрахунків з персоналом по оплаті праці, по обліку робіт у капітальному будівництві та ремонтно-будівельних робіт, з обліку продукції, товарно-матеріальних цінностей у місцях зберігання і т.д. і т.п.
  У список включені загальноросійські форми уніфікованої звітно-статистичної документації, затверджені Держкомстатом РФ або Росстатом, що є об'єктами класифікації в Класифікація управлінської документації (ОКУД).
   Перейти до зведеної таблиці, яка містить форми, нормативні акти, їх затвердили, та інформацію про порядок заповнення, що стосуються наступного звітно-статистичної документації:
  документація з інституційних перетворень в економіці, розвитку недержавного сектора, документація по макроекономічним показникам і економічним балансам, документація з науки та інновацій, документація з економічної активності населення, оплати та умов праці працівників, документація по оптовій торгівлі, документація по фінансам, документація з природних ресурсів та охорони навколишнього середовища, житлово-комунальному господарству, охорони здоров'я, туризму і відпочинку, освіти та культури, платних послуг, документація зі статистики промисловості, документація з інвестицій і т.д. і т.п.
  Допомога в пошуку потрібної форми у зведених таблицях
  Щоб отримати цікаву для вас форму з таблиці:
  відкрийте зведену таблицю, знайдіть у лівій колонці назву форми і перейдіть за цим посиланням (наприклад, "Довідка про доходи фізичної особи")
  потрапивши всередину тексту документа, перейдіть його вгору до фрази "Див дану форму в MS-Excel" і відкрийте форму.

  Джерело: www.consultant.ru/law/ref/forms/
  Категорія: Тема 2. | Додав: Габура (06.12.2011)
  Переглядів: 2473 | Теги: ОКУД., звітність | Рейтинг: 0.0/0