Ср
24.04.2024
12:32
Категорії розділу
Тема 1. [47]
Характеристика сучасних юридичних інформаційних систем і технологій
Тема 2. [17]
Інформаційне забезпечення юридичної інформаційної системи
Тема 3. [13]
Технології захисту інформації
Тема 4. [9]
Системи автоматизації ділових процесів та управління документами. Електронна комерція
Тема 5. [7]
Інтелектуальні інформаційні системи в юридичній діяльності
Тема 6. [8]
Правові інформаційно-пошукові системи
Тема 7. [9]
Інформаційні системи законодавчих органів
Тема 8. [8]
Інформаційні системи Міністерства юстиції України
Тема 9. [14]
Інформаційні системи органів судової влади, прокуратури, судової експертизи
Тема 10. [13]
Інформаційні системи Міністерства внутрішніх справ України
Пошук по сайту
Друзі сайту
  • Курсові,практичні,реферати майже на шару
  • Практичні,контрольні,дипломи задарма
  • Створити сайт

  • Статистика


    Онлайн всього: 1
    Гостей: 1
    Користувачів: 0

    Форма входу
    Навчальні матеріали
    Головна » Статті » Комп’ютерні технології в юридичній діяльності » Тема 8.

    8.9. Поняття Єдиного реєстру нотаріусів України.
    Єдиний реєстр нотаріусів України введений в дію в серпні 1997 року відповідно до наказу Міністерства юстиції України від 27.05.1997 року № 26/5.
    Метою створення реєстру є забезпечення упорядкування обліку державних та приватних нотаріусів України. Реєстр містить відомості про нотаріальні округи, державні нотаріальні контори, державних та приватних нотаріусів України. Дані, що містяться в Єдиному реєстрі нотаріусів України, доступні для перевірки всім користувачам інформаційної мережі Міністерства юстиції України.
    Реєстр містить інформацію про державні нотаріальні контори, державні нотаріальні архіви та нотаріусів України. Також до Реєстру вносяться дані щодо змін місцезнаходження або телефону державної нотаріальної контори або державного нотаріального архіву, їх ліквідацію, відомості про зміну особистих даних (прізвище, ім’я, по батькові) нотаріусів України та зміни у їх нотаріальній діяльності, посаді державного нотаріуса, контактних даних нотаріусів, які займаються приватною нотаріальною діяльністю, тощо.
    Наказом Міністерства юстиції України від 13.10.2010 № 2501/5 затверджено новий прядок ведення Реєстру. На виконання цього наказу Держінформ’юстом було забезпечено впровадження веб-сайту для забезпечення доступу до відомостей Реєстру.
    Доступ до веб-сайту забезпечується цілодобово та безкоштовно. Починаючи з 29 жовтня поточного року як фізична, так і юридична особа, можуть також отримати інформацію про місцезнаходження найближчих державних нотаріальних контор чи державних нотаріальних архівів, які є діючими на сьогоднішній день, або адресу розташування робочого місця нотаріусів, нотаріальна діяльність яких не припинена.
    Інформацію з Реєстру через веб-сайт можна знайти за адміністративно-територіальними одиницями (Автономна Республіка Крим, області, міста Київ та Севастополь) та назвою державної нотаріальної контори або державного нотаріального архіву. Пошук інформації про нотаріусів України здійснюється за прізвищем, ім’ям, по батькові або за номером свідоцтва про право на зайняття нотаріальною діяльністю.
    Також інформацію з Реєстру можна отримати у вигляді інформаційної довідки. Для цього органам державної влади, іншим юридичним та фізичним особам необхідно подати письмовий запит за формою, встановленою у додатку 4 до Порядку ведення Єдиного реєстру нотаріусів, затвердженого наказом Міністерства юстиції України 13.10.2010 № 2501/5, зареєстрованого 15.10.2010 № 926/18221, який можна знайти у підрозділі "Єдиний реєстр нотаріусів України” у розділі "Реєстри”.

    Джерело: http://ubooks.com.ua/books/000268/inx5.php
    Категорія: Тема 8. | Додав: Dron_ckm (30.11.2011)
    Переглядів: 1534 | Теги: Єдиний реєстр, реєстру нотаріусів України | Рейтинг: 0.0/0